niedziela, 19 sierpnia 2012

Sypialnia

Na wielu stronach internetowych, blogach, magazynach, których tematyką jest aranżacja wnętrz możecie Państwo znaleźć tysiące...setki tysięcy zdjęć prezentujących różny styl urządzania sypialni. Mam nadzieję, że poniższe zdjęcia posłużą za inspirację stworzenia wytwornej, eleganckiej i luksusowej sypialni.

Bardzo ważną rolę w urządzaniu właśnie tego pokoju odgrywa oświetlenie, o którym mowa będzie przy najbliższej okazji. Za pomocą lampek stworzyć można majestatyczne miejsce, do tego miękki dywan, elegancka pościel, odpowiednie dodatki... z ciekawym, niebanalnym pomysłem wyczarować można naprawdę niezwykłą oazę spokoju.

Luksusowy pokój bardzo łatwo stworzyć, dobierając dodatki w kolorze złota lub srebra! Na poniższych zdjęciach sypialni królują przede wszystkim kolory ziemi, które uchodzą za oklepane. Mimo to, sypialnie te nie wydają się proste, a wręcz przeciwnie!2 komentarze:

  1. witam, bardzo dziękuję za przemiłego mail'a. Cieszę się, że blog się podoba i wzbudza tyle entuzjazmu :)

    jesli chodzi o Twojego bloga, to bardzo interesująca tematyka :) przyznam szczerze, że nie jestem zwolennikiem eleganckich wnętrz, bo źle się w takich czuję, ale chyba jeszcze nikt nie wpadł na pomysł bloga o takiej tematyce :) możesz być liderką :))) pozdrawiam i będę zaglądać :)

    OdpowiedzUsuń